RADNIČKI 1950: KOŠARKAŠKA BUDUĆNOST KRAGUJEVCA

Košarkaši  naše ekipe, RADNIČKOG 1950, su u pripremnoj utakmici, u gostima, u četvrtak 17.09.2015. savladali ekipu KK MALDOST iz S. Palanke, rezultatom 69:77 po četvrtinama (10:16; 31:40; 50:62; 69:77).

Naša ekipa je odigrala još jednu kvalitetnu utakmicu protiv ekipe koja igra rang više od nas i tako nastavila niz pobeda u pripremnom periodu i time potvrdila da je jedan od pokazatelja da je naš klub, KK RADNIČKI 1950, najveći favorit za osvajanje Prve Muške Regionalne  lige (grupa Zapad) i ulazak u viši rang takmičenja.

Postepeno ostvarujemo naš cilj, koji smo zacrtali za pripremni period, a to je da se  odigraju  utakmice sa kvalitetnim  protivnicima i pruži kvalitetna igra u kontinuitetu, kako bi smo bili spremni da od početka uđemo spremni u novu sezonu i opravdamo ulogu favorita za plasman u viši rang.

 

Takođe bismo ovom prilikom hteli da poručimo da igrački sastav kluba još uvek nije kompletan i da očekujmo dolazak još dva kvalitetna  pojačanja u najskorijem mogućem roku.

Direktor kluba, Nenad Tanasijević